Mam na imię Tomek i zapraszam Cię na sesję ze mną.

Skoro tu jesteś, to być może potrzebujesz wsparcia w poradzeniu sobie z jakimś problemem życiowym, psychiką, w relacjach z innymi, z kłopotliwymi symptomami nie tylko natury fizycznej. I jak pewnie już wiesz, problemy natury cielesnej, emocjonalnej i psychicznej współgrają z problemami natury duchowej. 

Podczas rozmowy łączę moje doświadczenie, wiedzę oraz praktykę, którą nabyłem pracując z wieloma osobami cierpiącymi na różnego rodzaju problemy natury zdrowotnej i nie tylko. Pomaga mi w tym moja duchowa strona, czyli intuicja i możliwość obserwowania tego co się dzieje z Tobą i wokół Ciebie z dużo szerszej perspektywy.

Musisz bowiem wiedzieć, że każdy z nas przeżywa swoje życie wielowymiarowo i w każdym z tych wymiarów przeżywamy doświadczenia, którego skutkują naszym rozwojem. Ale jeśli nie potrafimy ich prawidłowo zrozumieć, pojawiają się problemy. Czasem natury fizycznej w postaci chorób. Czasem dotykają nas, a czasem naszych bliskich, np. dzieci. Chodzi tu o zrozumienie przesłania choroby i wykorzystania jej do własnej transformacji.

Zwracają się do mnie osoby z różnego rodzaju dolegliwościami, bądź problemami osobistymi, których przyczyn wyszukuję poza poziomem ciała. Rozmowa z Tobą umożliwi postawienie dogłębnej diagnozy przyczynowej manifestujących się problemów. Jej źródło może być kauzalne, albo auryczne, ale nawet jeśli to ciemna energia, to też sobie z nią poradzimy.

A wszystko to opiera się na duchowych wglądach, które dadzą mi informację o tym, czy jest w Twoim życiu coś, co wymaga oczyszczenia albo uwolnienia.

Moim zadaniem będzie uświadomić Ci, że to, co pozostaje w zasięgu naszego postrzegania i rozumienia jest tylko fragmentem większego obrazu, a zobaczenie go, sprawi, że ujrzymy świat w zupełnie inny sposób. Spojrzysz na rzeczywistość jak widz w teatrze - bez projekcji, bez nierealnych wyobrażeń na to jaki/a masz być i jacy mają być ludzie wokół Ciebie.  Możesz się wtedy z tym identyfikować lub nie. To już będzie kwestia wyboru. Nie będziesz walczyć, bo dostrzeżesz iluzję.

Pierwszym sygnałem, że konsultacja przyniosła efekty będzie fakt, że spojrzysz na swoje myśli i uczucia z rozeznaniem-będziesz umiał/umiała je nazwać, rozpoznać, wyrazić i zaspokoić z pełną świadomością.

Nasza konsultacja może stać się początkiem dalszej współpracy lub być jednorazowym spotkaniem- to Ty zadecydujesz. Najważniejsze, że jest dla wszystkich osób poszukujących wsparcia i pomocy.

Wsłuchaj się w szepty swojej duszy i wyrusz ze mną w drogę do lepszego samopoznania.

 

Miejsce  – Możemy rozmawiać telefonicznie lub jak wolisz na zoomie.

Telefon - 600645641

Czas trwania naszej rozmowy – 1h

Koszt – 150 zł

Płatność z góry przelewem po umówieniu terminu.
Z przyjemnością wystawię dla Ciebie fakturę, jeśli jej potrzebujesz. Zgłoś tylko potrzebę podczas umawiania rozmowy.