Zwroty i reklamacje

 

REKLAMACJE

 

Przykładamy dużo uwagi, żeby nasze produkty były jak najwyższej jakości, jednak czasem może dojść do pomyłki. Jeśli otrzymałaś niekompletną lub niewłaściwą przesyłkę, niepełnowartościowy produkt, albo podczas użytkowania ujawniły się wady produkcyjne – koniecznie napisz do nas na kontakt@konopietuiteraz.pl. Żeby usprawnić rozpatrzenie Twojej reklamacji, prosimy o przesłanie opisu wady lub usterki oraz zdjęcia produktu – po zapoznaniu się z wiadomością postaramy się jak najszybciej rozwiązać zgłoszony problem.

 

Na wszystkie wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Zwykle nie zajmuje nam to dłużej niż 1-2 dni robocze. W wyjątkowych przypadkach termin może ulec wydłużeniu, jednak na pewno otrzymasz od nas informację zwrotną do 14 dni od otrzymania przez nas Twojej wiadomości.

 

ZWROTY

 

W ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki masz prawo odstąpić od umowy i zwrócić zakupione produkty bez podania przyczyny. Produkty nie powinny nosić śladów użytkowania czy uszkodzeń. Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie przesyłki zwrotnej, żeby zawartość nie uległa uszkodzeniu podczas transportu. W przypadku zniszczeń lub widocznych śladów użytkowania produktu, kwota zwrotu może zostać obniżona.

Nie jest to obowiązkowe, ale będzie nam miło, jeśli podzielisz się z nami również przyczyną zwrotu – jest to dla nas cenna informacja, która pomoże nam w tworzeniu coraz lepszych produktów w przyszłości.

Dane adresowe do zwrotu:
„Konopie Tu i Teraz”

Ul. Siwińskiego 11/523, 05- 120 Legionowo 

tel. : 600645541

email: kontakt@konopietuiteraz.pl

Pamiętaj, że w przypadku zwrotu koszty odesłania produktu leżą po Twojej stronie.

Pieniądze zwracamy w tej samej formie, w której została dokonana płatność, może to potrwać do 14 dni od momentu dostarczenia do nas zwracanych produktów– czas ten może się wydłużyć w przypadku opóźnienia w zwrocie produktu.

 

W przypadku płatności w placówce pocztowej nie mamy takiej możliwości, dlatego w takim przypadku prosimy Cię o zgodę na dokonanie przelewu i wskazanie numeru konta, na który powinien zostać zrealizowany zwrot.

Wszystkie szczegóły dotyczące reklamacji i zwrotów znajdziesz również w regulaminie naszego sklepu.